חברות הביטוח מציעות כיום מגוון רחב של ביטוחים, המספקים מענה נקודתי לכל לקוח ומאפשרים לו ליהנות משקט נפשי וממענה מדויק לצרכיו. אחד הביטוחים החשובים ביותר הוא ביטוח חיים, ביטוח ריסק, במסגרתו יכול הלקוח ליהנות מאפשרויות שונות המותאמות נקודתית לצרכיו האישיים. אחת מהן היא ביטוח חיים משולב. ביטוח חיים משולב, כפי שניתן לנחש משמו, משלב בין פרמיה משתנה לפרמיה קבועה, שתבוא מיד בתום התקופה. הביטוח נועד לתת מענה ללקוחות המבינים את חשיבותה של הפרמיה הקבועה בגילאים המבוגרים, אך מתקשים לעמוד במחירי הפרמיה בשנים הראשונות להצטרפותם אל הביטוח.

 

פתרונות רבים בביטוח אחד

ביטוח חיים משולב הוא, ללא ספק, חידוש מרענן בעולם הביטוחים, בהיותו מענה ביטוחי מושלם למי שרוצה ליהנות מיתרונותיו הרבים של הביטוח עצמו, אך יחד עם זאת לא לשלם עליו סכומי כסף גבוהים. זהו ביטוח ריסק, ביטוח חיים, המתממש במקרי פטירה. במסגרתו מתקבעת הפרמיה בגיל מסוים בגילאים המבוגרים יותר, ושומרת על טווחיה מבלי שתתייקר בהמשך.

 

למי הוא מתאים?

הביטוח איננו מקנה הנחות בשנים הראשונות, בשל ההטבה המשמעותית שהוא מציע, הבאה לידי ביטוי בגילאים המבוגרים יותר – בשנים המאוחרות. ניתן להצטרף אליו בין הגילאים 18 עד 50. ביטוח זה מוצע על ידי מספר חברות ביטוח לצד שורה של ביטוחים נוספים, ותעריפיו מתבססים על תעריף הספר של ביטוח ריסק בפרמיה משתנה. סיומו של הביטוח הוא בגיל 70 עם אפשרות להארכה עד לגיל 75.

 

כיצד מצטרפים?

הביטוח מיועד לשמש כביטוח יסודי או ככיסוי נוסף לבעלי פוליסת ריסק בלבד, מבוטחים ראשיים או משניים וכדי להצטרף אליו יש למלא מספר טפסים הכוללים את פרטי המבוטח ומידע נוסף חשוב, ההכרחי לחברת הביטוח. בזכות הביטוח והאפשרות לשלב בו פרמיה משתנה לצד פרמיה קבועה, יכול המבוטח – לקוח החברה – ליהנות מפתרון מדויק ונכון יותר עבורו, הן לגילאים הצעירים והן לגילאים המבוגרים יותר. הביטוח מוצע במסגרת מבחר של מוצרי ריסק נוספים, אשר יחד יוצרים מענה מושלם וכולל יותר.

נשמח לשיתופים

Facebook
LinkedIn
Facebook
LinkedIn
WhatsApp
מחשבון פנסיה לעצמאים 2019
נשמח לתת לך יותר
למידע נוסף, אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
לתיאום פגישת יעוץ חינם לחץ כאן
סגירת תפריט